Kurs online
POWRÓĆ DO CIAŁA

Ten kurs online pomoże Ci połączyć się ze swoim ciałem w nowym wymiarze świadomości i akceptacji. 

Dzięki niemu uzyskasz ogrom wskazówek, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia i integrować je z oddechem. Przez 21 sesji zbudujesz pewność siebie i wzmocnisz zdrowe nawyki. Poprawisz swoją sprawność i dotrzesz do połączenia się  ze swoim ciałem, zaufasz mu. Kurs zawiera łącznie ponad 6 godzin nagrań.

Osiągnij  sprawność i przywróć wewnętrzną MOC ze wsparciem kursu POWRÓĆ DO CIAŁA, w zdrowy, zrównoważony sposób. 

Pozwól sobie na lepszy wymiar funkcjonowania w codzienności.

 Wykonaj ten jeden krok i wróć na swój tor

CO uzyskasz dzięki kursowi online "POWRÓĆ DO CIAŁA"?

Zwiększenie świadomości ciała

Kurs nauczy Cię poznać swoje ciało na nowo i zwiększy jego świadomość. Będziesz w stanie zidentyfikować obszary, które potrzebują uwagi i pracy, a także nauczysz się, jak lepiej słuchać swojego ciała i świadomie oddychać.

Poprawa postawy

Dzięki różnorodnym ćwiczeniom i technikom, kurs pomoże Ci poprawić swoją postawę i zredukować bóle, związane z niewłaściwym ułożeniem ciała i jego przeciążeniami.

Redukcja stresu i napięć

Techniki relaksacyjne, ujęte w nagraniach, pomogą Ci zredukować poziom stresu i napięcia w ciele. Są pomocnym narzędziem w radzeniem sobie ze stresem na codzień.

Poprawa kondycji fizycznej i psychicznej

Kurs oferuje wiele ćwiczeń funkcjonalnych, które pomogą Ci poprawić swoją kondycję fizyczną, zwiększyć siłę i elastyczność mięśni. Ćwiczenia koordynacyjne poprawią funkcjonowanie dwóch półkul mózgowych. Zawiera on również wskazówki oddechowe i kładzie nacisk na uważne słuchanie ciała i odczuć z niego płynących co wspomaga zdrowie psychiczne.

Dla kogo dedykowany jest kurs POWRÓĆ DO CIAŁA?

Jeśli potrzebujesz połączenia

Bez znaczenia na jakim poziomie sprawności fizycznej jesteś, ten kurs poprowadzi Cię krok po kroku by na nowo wejść w ruch, w sposób uważny i z pełną świadomością oddechu. Powrócisz do swego ciała z nadmiernie analizującej głowy, nauczysz się nowej jakości, wspierającego ciało i umysł ruchu.

Jeśli potrzebujesz motywacji

Kurs jest tak skomponowany by przez 21 dni regularnej praktyki, wytworzyć wspierające wzorce ruchowe i ukształtować zdrowy nawyk sięgania po ruch. Kurs zaczyna się 5-cioma minutami dziennie, dochodzi do 45 minut płynności ruchu. Zaawansowanych, uczy uważności, początkujących prowadzi krok po kroku do sprawności fizycznej

Jeśli pragniesz sięgać po więcej

Kurs oferuje wiele korzyści dla zdrowia i samopoczucia, a także dla Twojego stylu życia. Może on pomóc Ci w odkryciu swojego potencjału i osiągnięciu równowagi i harmonii w swoim życiu. Zaprezentowane w nim podejście do ruchu i ciała jest pełne uważności i połączenia z wewnętrznymi potrzebami, co przekłada się na uważną obecność w życiu codziennym i troskę o siebie.

Poprowadzę Cię za rękę dzień po dniu, 21 sesji by zdrowy ruch stał się Twoim codziennym rytuałem

Czy zdarza Ci się odczuwać wewnętrzny niepokój i chaos w codziennych obowiązkach? Czy chcesz odnaleźć harmonię między swoim ciałem, a umysłem? Jeśli tak, to kurs online POWRÓĆ DO CIAŁA może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Świadomy ruch zawarty w kursie to forma aktywności fizycznej, która skupia się na połączeniu ruchu z uważnością oraz skupieniem na wewnętrznych doświadczeniach i odczuciach. Ruch ten pomaga w odnalezieniu harmonii między ciałem, umysłem i duszą oraz pozwala na poznanie siebie na nowo.

Dzięki koncentracji jaką kieruję na oddech, nauczysz się w naturalny sposób wyciszać swoje ciało i z nim współgrać. Ruchy, jakie wykonujemy, są dostosowane do możliwości, a ich celem jest odprężenie, zrelaksowanie i uspokojenie umysłu.

To doskonała forma aktywności dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne. Ruch zgodny z wnętrzem może pomóc w redukcji stresu, poprawie samopoczucia i nauce skupienia uwagi. Jest to również doskonały sposób na pozbycie się negatywnych emocji i na odprężenie po ciężkim dniu.

Jeśli chcesz odnaleźć harmonię między swoim ciałem i umysłem, to ruch jaki proponuje w kursie POWRÓĆ DO CIAŁA  jest dla Ciebie. Dołącz do nas już dziś i poczuj, jak Twoje ciało i umysł zaczynają pracować w harmonii.

Odtwórz film na temat kurs powróć do ciała

Dostępność w każdej chwili, w której potrzebujesz się wesprzeć. To Ty wybierasz czas i przestrzeń

5/5
Włączasz kiedy tego potrzebujesz i działasz. Efekt powrotu do ciała odczujesz już po pierwszych minutach świadomego, uważnego ruchu zgodnego z instrukcjami zawartymi w nagraniu.
5/5
Skutecznie zadbaj o codzienny ruch i nabierz świadomości ciała wdrażając metodę ruchową małych kroków, dzięki niej dasz ciału czas na oswajanie się. Długofalowy efekt jak i konsekwencja są pewne.
5/5
Przełam opór do ruchu i nabierz świadomości ciała, połącz się z nim na nowo w czuły uważny sposób metodą małych kroków, wspieraj swe ciało na codzień.

Wolniej – Głębiej – Bliżej Siebie

Kurs online POWRÓĆ DO CIAŁA jest skomponowany tak by w stopniowy, zrównoważony sposób dotrzeć do odczuć z Twego ciała, by dotrzeć do najgłębszych z niego sygnałów, poprzez uważne prowadzenie.

Zamiast wywierającej presję dewizy SZYBCIEJ – WYŻEJ – MOCNIEJ, czule w nim zachęcam by przemienić ją na zdrowszą, harmonijną, wspierającą         WOLNIEJ – GŁĘBIEJ – BLIŻEJ SIEBIE, odzyskując siebie i kontakt ze swoim ciałem, w pełni uważności i troski.

Nie spotkasz tego w typowym świecie fitness

Sięgnij po wsparcie,
połącz się z ciałem w dowolnym miejscu i czasie

To Ty decydujesz kiedy przeznaczasz czas na sesje, możesz je wybierać dowolnie, są tak skomponowane, że możesz sięgnąć po 5 -cio minutową sesję i szybko dać uwagę swemu ciału lub wybrać dłuższą sesję pozostając w uważności na ciało i eksplorując ruch głebiej. Możesz również łączyć dowolnie sesje ze sobą. 

Wygodny, nieograniczony dostęp po zalogowaniu. 

Zdecyduj się na odważny krok POWROTU DO CIAŁA.

Pierwotna Moc. Wszelkie prawa zastrzeżone

Zapisz się na mój newsletter!

Zostaw maila, by na bieżąco otrzymywać ode mnie cenne porady i wiadomości o nowych kursach oraz treningach.