primal vibe poziom

Do you have an account? Log in!

Workouts

Jeśli jesteś osobą, która chce zadbać o kondycję fizyczną, to mam dla Ciebie pakiet ćwiczeń. Na pewno coś znajdziesz dla siebie. 

W zdrowym ciele

Zadbaj o kondycję

Regularny i prawidłowo wykonany trening to klucz do osiągnięcia wyznaczonego celu, bez względu na to, jaki on jest. Oferuję treningi dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Każda z Was znajdzie coś dla siebie. Ta przestrzeń jest dla Was. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz coś robić ze swoim ciałem, czy trenujesz regularnie. Nie ma znaczenia, czy masz 20, czy 60 lat. Każda z Was poczuje się tutaj komfortowo i otrzyma to, czego oczekuje. W mojej ofercie znajdziesz zarówno trening w grupie, jak również treningi indywidualne, personalne. Możemy umówić się na takie zajęcia online, ale również możemy się spotkać, jeśli jesteś z Krakowa lub okolic. 

Oprócz tradycyjnych, pojedynczych treningów przygotowałam cztery pakiety: Pakiet Inicjacja po 4 sesje, Pakiet Adaptacja po 8 sesji, Pakiet Transformacja po 12 sesji i Pakiet VIP po 16 sesji. Każdy z pakietów zawiera konsultację przedtreningową z ustaleniem celów i potrzeb oraz sesję oddechową.

Subscribe to my newsletter!

Leave an email to keep me updated with valuable tips and news about new courses and trainings.